Η εταιρεία

Είμαστε ένα digital agency που ειδικεύεται στην ανάπτυξη Web Εφαρμοφών, E-Commerce λύσεων και στο Digital Marketing και συνεργάζεται με brands όπως η Microsoft, η Nokia, η Dell και η Logicom από το 2008. Οι πελάτες μας, μεγάλοι ή μικροί, λαμβάνουν σύγχρονες και προσωποποιημένες υπηρεσίες. Στόχος μας είναι να βοηθήσουμε τις επιχειρήσεις να προσαρμοστούν με επιτυχία στην ψηφιακή εποχή και να γίνουν πιο αποδοτικές, μέσα από τις ολοκληρωμένες λύσεις που προσφέρουμε.

Γνωρίστετην Ομάδα

Panagiotis Makrogiannis
Παναγιώτης Μακρογιάννης Ιδρυτής & CEO panos@33communication.com
Timos Polychroniadis
Τίμος Πολυχρονιάδης Head of Marketing timos@33communication.com
Dimitra Mantzorou
Δήμητρα Μαντζόρου Account Director dimitra@33communication.com
Vassilis Bamiatzis
Βασίλης Μπαμιατζής Head of Development vassilis@33communication.com
Kostas Michalaros
Κώστας Μιχάλαρος Developer kostas@33communication.com
Korina Tzani
Κορίνα Τζανή Operations Manager korina@33communication.com
Elsa Katsorida
Έλσα Κατσορίδα Project Manager elsa@33communication.com